چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧ - 
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر درمرکز پزشکی آموزشی درمانی 15 خرداد

مراسم گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر (11 اردیبهشت) با حضور دکتر موسوی زاده معاون درمان مرکز، دکتر میرزا حسینیان مدیر مرکز، ناصری مدیر پرستاری، جمعی از مسوولین واحدها، کارکنان خدمات، تاسیسات، نقلیه و پشتیبانی در اتاق شورای بیمارستان برگزار شد.
دکتر موسوی زاده ضمن تبریک این روز به همه با بیان اینکه همه روزها روز کار و کارگر است، اظهار داشت: از لحاظ نوع برخورد به کار همه ما کارگریم و تقسیم افراد بر اساس تخصص و رشته آنهاست و نگاه ما به افراد بر طبق رده و سطح سوادشان نیست چرا که نگاه خداوند به انسانها بر اساس ایمان، حیا، خلوص، صداقت و درستی است. تفاوت افراد در میزان مسوولیتهایشان است.
وی همچنین در ادامه افزود: سعی کنیم اخلاق مدار باشیم و هر کدام در کار خود مسوول باشیم و قدر کسب مال حلال خود را بدانیم و با انجام درست وظایفمان در ارتقای کشورمان بکوشیم.
مدیر مرکز نیز در ادامه مراسم، ضمن تبریک این روز به همه کارکنان خدمات و پشتیبانی اظهار داشت: در این مرکز دوستی و مودت بین کارکنان و مسوولین حاکم است و بار اصلی کارها  بر دوش کارکنان خدمات، تاسیسات و پشتیبانی می باشد بنابراین وظیفه ماست که رفاه و امکانات مورد نیاز شما را در حد توان فراهم آوریم. 
ناصری نیز ضمن تبریک این روزگفت: همکاری کارکنان زحمتکش خدمات با بخشهای درمانی و کادر پرستاری همانند گذشته به خوبی ادامه یابد.
معاون درمان و مدیر مرکز در پایان مراسم به نمایندگی از طرف رییس بیمارستان با اهدا گل، لوح سپاس و هدایا از 10 نفر از کارکنان خدمات و پشتیبانی که به نمایندگی از سایرین انتخاب شده بودند تقدیر نمودند.


١٤:٢٠ - چهارشنبه ١٣ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٤٦١٢٤    /    تعداد نمایش : ٢٨٢خروج
مرکز فوق تخصصی جراحی پلاستیک پانزده خرداد
آدرس : تهران - خیابان کریمخان، خیابان شهید عضدی جنوبی

تلفن : 9-88902155 - 021
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.