• تاریخ انتشار : 1403/03/09 - 09:29
  • بازدید : 61
  • تعداد بازدیدکننده : 56
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مرکز پزشکی آموزشی درمانی پانزده خرداد موفق به دریافت لوح برتر در حوزه تحول دیجیتال با تمرکز بر هوش مصنوعی شد.

مرکز پزشکی آموزشی درمانی پانزده خرداد موفق به دریافت لوح برتر در حوزه تحول دیجیتال با تمرکز بر هوش مصنوعی شد.

به گزارش روابط عمومی کارگروه مدیریت بهره وری دانشگاه مهندس سید محمودرضا اعتمادی معاون اجرایی کارگروه مدیریت بهره وری و مدیر آمار و فناوری اطلاعات در پنجمین جشنواره دانشگاه بهره ور بر لزوم اهمیت به روز بودن سامانه های نظام بهداشت و درمان تاکید کرد. مهندس سید محمودرضا اعتمادی گفت: سامانه های جدید و به روز دروازه ورود به دانش کارآمد است.

معاون فنی کارگروه تصریح کرد: بهره وری همیشه افزایش نمودارها نیست؛ چنانچه افراد در سازمان بتوانند تصمیم های درست عقلایی و به هنگام اخذ کنند می توان ادعا کرد که آن سازمان بهره ور است. مهندس سید محمود رضا اعتمادی در بخش دیگری تاکید کرد: کارشناسان آمار و فناوری اطلاعات در هر مرکز باید بتوانند با تکیه بر داده های آن مرکز مدیران را در اتخاذ بهترین تصمیم یاری کنند. وی با برشمردن نقاط قوت نسل هشتم سامانه HIM گفت: در سامانه جدید کد نویسی ها به نحوی است که سرعت سامانه چند برابر شده است و پایداری، امنیت بالا و عدم قطع شدن سامانه از دیگر خصیصه های نسل جدید سامانه است.

مهندس سید محمودرضا اعتمادی تاکید کرد: طراحی داشبورد های اختصاصی برای مدیران ارشد موجب شده است تا هر مدیر در حوزه تخصصی خود بیشترین اطلاعات را دارد و می تواند برای تجزیه و تحلیل از آن ها نهایت بهره را ببرد.

در بخش دیگری از این همایش صاحبان تجربه ، تجربیات موفق خود در مراکز درمانی را شرح دادند که در میان شش تجربه ارائه شده ، تجربه موفق پیاده سازی بیمارستان هوشمند مرکز پانزده خرداد موفق به دریافت لوح تجربه برتر در حوزه تحول دیجیتال با تمرکز بر هوش مصنوعی در روز پایانی جشنواره شد.

 

  • گروه خبری : اخبار همایش ها,اخبار عمومی
  • گروه خبری : 143047
کلمات کلیدی
×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

تنظیمات قالب