چهارشنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٨ - 
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تكريم و معارفه مدیران سابق و جدید و نیز روسای مالی قدیم و جدید مرکز پزشکی آموزشی درمانی 15 خرداد برگزار شد/ تاکید دکتر یاوری بر تسریع در انجام امور

مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید و نیز روسای مالی قدیم و جدید مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی 15 خرداد با حضور دکتر یاوری رییس مرکز، دکتر موسوی زاده معاون درمان مرکز، دکتر میرزا حسینیان، مقدم، راپیمای، گلبداغی و مسوولین واحدها و بخش ها روز سه شنبه ۲4مهرماه 1397 در سالن شورای مرکز برگزار شد.

دکتر یاوری ضمن عرض خیر مقدم و بر شمردن خصایل نیکوی دکتر میرزا حسینیان و راپیمای درطول دوران مسوولیتشان در مرکز از زحمات و اقدامات ایشان قدردانی و برای آنها آرزوی سلامتی و توفیق کرد.

رییس مرکز در ادامه اظهار داشت: با نگاه از زوایای مختلف،جابجایی مسوولیت ها برای جلوگیری از رکود و محدود شدن دید افراد، امری پسندیده است و خاطرنشان ساخت: مسوولیت در یک نظام دینی و مردم سالاری دینی بویژه در بهداشت و درمان یعنی پاسخگو بودن فرد در قبال مسوولیتی که پذیرفته است تا با استفاده از ابزاری که در اختیار دارد در خدمت مردم و جامعه باشد.

وی همچنین گفت وظیفه ما چه در کسوت یک رییس، مدیر، پزشک و یا یک کارمند، کاهش آلام بیماران، کسب رضای خدا و رضایتمندی مردم است.

در ادامه دکتر یاوری، مقدم را به عنوان مدیر جدید و گلبداغی را بعنوان رییس جدید امور مالی بیمارستان معرفی و اظهار امیدواری کرد ایشان در این مسوولیت ها موجبات ترقی و پیشرفت روز افزون مرکز شوند.

دکتر موسوی زاده نیز با قدردانی از اقدامات دکتر میرزا حسینیان تاکید نمود: مدیران در واقع مسوولیت زحمات را بر عهده می گیرند و مسوولیت ها هر چقدر جزئی تر می شود سختی ها بیشتر می شود و این مسوولین پایه هستند که سپر اولیه مشکلات هستند.

وی در ادامه یادآور شد: لازمه یک مدیریت موفق، تعقل، پذیرفتن اشتباهات، عدم مقاومت در برابر انتقادات سازنده است و مسوولیت بعد از جان امانت ثانویه ای است که هر کس به فراخور توانایی و زمانی که در اختیارش قرار می گیرد بر اساس راهبرد طراحی شده در جهت ارتقای سیستم گام برمی دارد.

وی همچنین با تاکید بر اینکه این دوری از بعد مکانی است و اتصال دلها به این مجموعه برای همیشه باقی است برای دکتر میرزا حسینیان و راپیمای آرزوی موفقیت کرد و تاکید نمود همیشه در هر کجا که هستند یار و یاور این مرکز باشند و با آن همفکری نمایند.

دکتر میرزا حسینیان مدیر پیشین مرکز نیز با تشکر از رییس، اساتید، مسوولان و کارکنان مرکز گفت: در طول مدتی که در این مرکز خدمت کردند تجربیات بسیاری را کسب نمودند و از راهنمایی های اساتید بهره مند شدند.

وی همچنین با توصیه سر لوحه قرار دادن صداقت در همه امور خاطر نشان ساخت: تغییر مسوولیت ها باعث رشد و تعالی افراد می شود و نیروی انسانی خوب و با اراده بالاترین سرمایه یک مجموعه است که حتی در شرایطی که ابزار و امکانات مالی کافی در اختیار نیست می توانند امور را به پیش ببرند و مشکلات را حل نمایند.

دکتر میرزا حسینیان در ادامه برای مسوولین، کارکنان و مرکز آرزوی پیشرفت روز افزون و افتخارآفرینی  برای دانشگاه و کشور نمود.

راپیمای رییس امور مالی پیشین نیز از راهنمایی های رییس، مدیر، اساتید و همکاری خوب کارکنان اداره مالی قدردانی و تشکر نمود.

مقدم مدیر جدید مرکز نیز با ذکر این نکته که تغییر و جابجایی در مسوولیت ها امری مفید برای کسب تجربیات جدید می باشد از دکتر یاوری برای اعتماد به ایشان و در اختیار گذاشتن فرصت مجدد برای خدمت موثر و مفید قدردانی نمود.

 ایشان همچنین از زحمات دکتر میرزا حسینیان تشکر نمود و تاکید کرد: شرایط فعلی ایجاب می کند کارها را فشرده تر و سریعتر با همکاری و هماهنگی بیشتر پیش ببریم.

گلبداغی رییس جدید اداره مالی مرکز نیز ضمن قدردانی از اعتماد دکتر یاوری و مقدم برای فرصت دوباره خدمت در این مرکز نوید داد: با برنامه های رییس و مدیر مرکز در خصوص افزایش درآمد، کاهش کسورات و هزینه ها و نیز ارتقای وضعیت مرکز روزهای بهتری را می توان انتظار داشت.

در پایان مراسم مقدم به عنوان مدیر جدید و گلبداغی بعنوان رییس جدید امور مالی بیمارستان ۱۵خرداد معرفی و با اهدای لوح سپاس و هدایا از طرف رییس بیمارستان و مرکز از زحمات دکتر میرزا حسینیان مدیر سابق مرکز و و راپیمای رییس سابق امور مالی تقدیر شد.

 


٠٩:١٧ - چهارشنبه ٢٥ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ٦٩٢٦١    /    تعداد نمایش : ٢٤٢خروج
مرکز فوق تخصصی جراحی پلاستیک پانزده خرداد
آدرس : تهران - خیابان کریمخان،      خیابان شهید عضدی جنوبی

تلفن :   88943434- 021
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.