چهارشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٧ - 
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روز جهانی کار و کارگر درمرکز پزشکی آموزشی درمانی 15 خرداد گرامی داشته شد.

مراسم گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر (11 اردیبهشتماه) با حضور دکتر حسن پور رییس مرکز، دکتر میرزا حسینیان مدیر مرکز، ناصری مدیر پرستاری، جمعی از مسوولین واحدها، کارکنان خدمات، تاسیسات و پشتیبانی در اتاق شورای بیمارستان برگزار شد.

دکتر حسن پور ضمن تبریک این روز با بیان اینکه این روز فرصت مغتنمی است تا از نزدیک همکاران را در یک جمع صمیمی ببینیم، اظهار داشت: همه ما در سیستمی کار می کنیم که در خدمت مردم بیمار و دردمند است. در واقع همه ما کارگریم و افتخار می کنیم در محیطی کار می کنیم که حاصلش مورد استفاده مردم در زندگی و بهبود و نجات جان افراد است همچنین ارزش کار ما برابر است چون همه برای یک هدف مشترک و مقدس کار می کنیم.

ایشان در ادامه توصیه نمود با تاسی از سیره و روش کار و زندگی حضرت علی (ع) با نیت پاک و خالص تلاش نماییم تا روز بروز بر رضایتمندی بیماران و مراجعین افزوده شود.

دکتر میرزا حسینیان نیز ضمن تبریک این روز و قدردانی از زحمات کارکنان خدمات اظهار داشت: شما قشر قانعی هستید که با حداقل ها، حداکثر ها را انجام می دهید و وجودتان برای بیمارستان ضروری است. ایشان در ادامه اظهار امیدواری کرد: در مسیر خدمتتان کمترین مشکلات را داشته باشید و در خدمت رسانی به  بیماران موفق باشید.

 در ادامه نشست، مدیر مرکز، مسوولین امور اداری و مالی و کارکنان خدمات به بحث و تبادل نظر پیرامون مشکلات و درخواست های کارکنان خدمات پرداختند و مقرر شد در نشست دیگری مباحث مطروحه پیگیری و توضیحات لازم ارائه گردد.

ناصری نیز ضمن تبریک این روز گفت: همکاری کارکنان زحمتکش خدمات با بخشهای درمانی و کادر پرستاری همانند گذشته به خوبی ادامه یابد.

در پایان مراسم مقرر شد از 5 نفر از کارکنان خدمات تقدیر بعمل آید.


٠٩:٥٠ - دوشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٦٢٤٩٢    /    تعداد نمایش : ١٧٤خروج
مرکز فوق تخصصی جراحی پلاستیک پانزده خرداد
آدرس : تهران - خیابان کریمخان،      خیابان شهید عضدی جنوبی

تلفن :   88943434- 021
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.