سه شنبه ٠٣ ارديبهشت ١٣٩٨ - 
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

رییس مرکز پزشکی آموزشی درمانی 15 خرداد در چندین نشست صمیمی با کارکنان به گفتگو نشست. /دکتر یاوری: تا وقتی برای مردم کار می کنیم ارزشمندیم.

نشست های صمیمی دکتر یاوری رییس مرکز پزشکی آموزشی درمانی 15 خرداد با کارکنان در تاریخ های 12/4/97 ، 30/5/97،  25/6/97 و 29/7/97 در سالن شورای بیمارستان برگزار شد.

ابتدا دکتر یاوری ضمن خیر مقدم و قدردانی از کارکنان، خاطرنشان ساخت: بیمارستان 15 خرداد مرکزی پرنشاط، پرکار و صالح است که نشات گرفته از فعالیت درست کارکنان متعهد آن است.

وی هدف از برگزاری این نشست ها را یافتن راهکارهای مناسب و عملی (افزایش درآمد، کاهش هزینه ها) با همفکری همه کارکنانی که از نزدیک با مسایل روبرو شده و یا در فرایندها نقش دارند و نیز افرادی که کمتر دیده شده و در سطوح و گروههای مختلف پرسنلی قرار دارند، عنوان کرد.

رییس مرکز با بیان این که مجموعه را با همفکری و چند صدایی می توان چرخاند، یادآور شد: گوش شنوا و زبان گویای کسانی باشیم که هیچگاه صدایشان شنیده نشده و یا دیده نشده اند.

 وی با ذکر این نکته که هر کس بیشتر به من راهکار بدهد و انتقاد کند بیشتر خوشحال می شوم و ما با انتقاد جلو می رویم نه تمجید، اظهار امیدواری کرد: مرکزمان محیط رشد مناسبی برای افراد حقیقت گو باشد نه تملق گوها و توصیه نمود: برای مردم کاری که اثر نیکویی به دنبال داشته باشد انجام دهیم تا ارزشمند باشیم.

دکتر یاوری و کارکنان مرکز طی 4 نشست به ارائه دیدگاهها و راهکارهای مختلف برای افزایش درآمد، کاهش هزینه ها و مشکلاتی که با آن روبرو هستند، پرداختند و در خصوص عملی بودن راهکارها به بحث و تبادل نظر پرداختند. کارکنان همچنین در خصوص مسایل مربوط به خود نقطه نظراتی را ارائه کردند.

رییس مرکز همچنین با اشاره به این نکته که با تغییر در نگرشهایمان و نیز افزایش قدرت تحمل با درک متقابل بیماران، می توانیم بسیاری از امور را ساده نماییم، افزود: بیماران را با رفتار درمانی آرام کنیم.

در پایان دکتر یاوری با تاکید بر افزایش سرعت، کیفیت و نظم در ارائه خدمات و رعایت قوانین اظهار داشت: ارائه راهکارهای عملی(کوتاه مدت، میان مدت، بلند مدت) از سوی کارکنان که دربرگیرنده اقتصاد مقاومتی نیز باشد درواقع احترام به مسوولین است و با تشویق کارکنان به شرکت در نشست های یکشنبه های آخر هر ماه توصیه نمود: شفاف با هم حرف بزنیم تا نشست ها خروجی مثبت داشته باشد.


٠٨:٥٦ - دوشنبه ٧ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٦٩٥٣١    /    تعداد نمایش : ٢٢٤خروج
مرکز فوق تخصصی جراحی پلاستیک پانزده خرداد
آدرس : تهران - خیابان کریمخان،      خیابان شهید عضدی جنوبی

تلفن :   88943434- 021
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.