سه شنبه ٠٣ ارديبهشت ١٣٩٨ - 
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

آموزش واکنش در برابر زلزله جهت بیماران دیالیزی در مرکز پزشکی آموزشی درمانی 15 خرداد

کارگاه آموزشی واکنش در برابر زلزله در دی ماه سال جاری در بخش دیالیز مرکز پزشکی آموزشی درمانی 15 خرداد برگزار شد.

این کارگاه با هماهنگی واحد آموزش مرکز و با تلاش و پیگیری واحدهای بهداشت حرفه ای و امداد و نجات بیمارستان و نیز هماهنگی با دبیر بحران ناحیه 1 منطقه 6 شهرداری تهران جهت بیماران دیالیزی مرکز تشکیل شد.

هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی، ارتقاء سطح آگاهی بیماران و کارکنان بخش دیالیز در واکنش به وقوع زلزله بود که توسط گروه دوامی (داوطلبان واکنش اضطراری محله) به سرپرستی هادی پور دبیر بحران ناحیه 1 منطقه 6 شهرداری انجام شد.

ابتدا هادی پور به ارائه مهمترین نکات در خصوص زلزله به عنوان یک رویداد  طبیعی و نحوه واکنش صحیح در شرایط وقوع زلزله پرداخت سپس اعضای گروه داوطلب واکنش اضطراری محله یک به یک بر بالین بیماران بخش دیالیزحضور یافتند و نحوه  پناه گرفتن و اقداماتی که بیماران باید انجام دهند را با توجه به موقعیت ساختار فیزیکی و تجهیزاتی بخش دیالیز به صورت تئوری و عملی توضیح دادند.

پس از برگزاری کارگاه نیز نشستی با حضور مدیر مرکز، گروه دوامی و همکاران بخش دیالیز در دفتر مدیریت برگزار شد و دکتر میرزا حسینیان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دبیر و کارکنان دبیرخانه بحران ناحیه 1 شهرداری منطقه 6 خواستار همکاری های مضاعف و بینابین در زمینه آموزش و اجرای مانورهای مربوط به بحران شدند.


٠٩:٢٦ - چهارشنبه ٢٧ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٥٧٢٥٠    /    تعداد نمایش : ٣٠٣خروج
مرکز فوق تخصصی جراحی پلاستیک پانزده خرداد
آدرس : تهران - خیابان کریمخان،      خیابان شهید عضدی جنوبی

تلفن :   88943434- 021
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.