چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧ - 
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم دعا و نیایش در ضیافت افطار مرکز پزشکی آموزشی درمانی 15 خرداد برگزار شد/ حضور رییس،معاون درمان و مدیر مرکز در این مراسم عرفانی

 
مراسم دعا، نیایش و ضیافت افطارشامگاه چهارشنبه 31 خرداد ماه با حضور دکتر حسن پور رییس مرکز، دکتر موسوی زاده معاون درمان مرکز، دکتر میرزا حسینیان مدیر بیمارستان، جمعی از مسوولین واحدها و بخشها، کارکنان و خانواده هایشان برگزار شد.
 
دکتر حسن پور در این مراسم ضمن خوشامدگویی و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، از حضور در جمع کارکنان و خانواده هایشان ابراز خرسندی کرد و از بانیان و خیرین  این مراسم قدردانی نمود و اظهارداشت حضور در این ضیافت عرفانی و جمع دوستانه  موجب مودت، همکاری و افزایش محبت ها می گردد و این از آثار خیر و برکت این ماه عزیز می باشد. 
 
مراسم ضیافت افطار با سخنرانی مذهبی توسط امام جماعت مرکزحاج آقا عنایت الهی، اقامه نماز مغرب و عشاء و برگزاری مراسم دعا و نیایش با حضور چشمگیرکارکنان ادامه یافت وسپس همه کارکنان با همراهی خانواده هایشان درضیافت افطاری،شام و پذیرایی شرکت نمودند.
این مراسم به همت واحدهای پشتیبانی و کارکنان خیر مرکز و حمایت رییس و مدیر بیمارستان با هدف دعا و نیایش جمعی، افزایش همکاریها، تقویت روحی و معنوی کارکنان و ایجاد مودت و دوستی هر چه بیشتردر جمع کارکنان برگزار شد.
 
 


٠٩:١٣ - سه شنبه ٢٠ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٥٠٦٤٩    /    تعداد نمایش : ٣٤٣خروج
مرکز فوق تخصصی جراحی پلاستیک پانزده خرداد
آدرس : تهران - خیابان کریمخان، خیابان شهید عضدی جنوبی

تلفن : 9-88902155 - 021
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.