چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧ - 
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

گرامیداشت ولادت ابوالفضل العباس و روز جانباز درمرکز پزشکی آموزشی درمانی 15 خرداد

ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز (11 اردیبهشت) در مرکز پزشکی 15 خرداد گرامی داشته شد.
دکتر حسن پور رییس مرکز، دکتر میرزا حسینیان مدیر مرکز، ناصری مدیر پرستاری، بابایی رییس امور اداری، جعفریان سوپروایزر آموزشی و جمعی از مسوولین واحدها با حضور در واحد رادیولوژی و سایر واحدها این روز را به دکتر ادراکی و جانبازان بیمارستان 15 خرداد تبریک و تهنیت گفتند.
دکتر حسن پور با بیان اینکه جانبازی افتخار بزرگی است که خداوند آنرا نصیب انسان های با  گذشت و پاک می نماید، گفت: مجاهدت رزمندگان و ایثارگران در راه خدا و پاسداری از این مرزو بوم و مردم، اسلام و ملت عزیز ایران را سرافراز کرد و فداکاری و ایثار را در جانهای همه نمایان ساخت.
دکتر میرزا حسینیان نیز فرارسیدن ایام ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز را به ایشان تبریک و تهنیت گفت و اظهار داشت: ایثارگران با گذشتن از هستی و جان خویش در راه رضایت حق تعالی موجب عزت، عظمت و استقلال میهن اسلامی ایران شدند و ادای احترام به مقام جانبازی تکلیف و وظیفه دینی ماست .
دکتر حسن پور و دکتر ادراکی در این مراسم همچنین به یادآوری خاطرات خود در زمان هشت سال دفاع مقدس پرداختند. 
رییس و مدیر مرکز در پایان مراسم با اهدا گل و لوح سپاس از دکتر ادراکی و سایر جانبازان مرکز قدردانی کردند و آرزو نمودند وجودشان همواره پوینده و  پاینده باشد و خداوند ایشان را با مظهر ایثار و جانبازی حضرت ابوالفضل العباس (ع) محشور نماید.(ان شاءا...)
 


١٤:١٣ - چهارشنبه ١٣ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٤٦١٢٢    /    تعداد نمایش : ٢٧١خروج
مرکز فوق تخصصی جراحی پلاستیک پانزده خرداد
آدرس : تهران - خیابان کریمخان، خیابان شهید عضدی جنوبی

تلفن : 9-88902155 - 021
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.